Čističky odpadových vôd

Vákuové odparky:

Účinné a spoľahlivé spracovanie odpadových vôd. Úspora nákladov a ochrana životného prostredia.

IMG0413
Vákuové odparky

Oceľové konštrukcie

Oceľové a nerezové produkty, ktoré vás prežijú. Od návrhu a projektu k samotnej výrobe a inštalácii.

IMG002
Oceľové nádrže a celky

Riešenie na kľúč:

Riešenia zamerané na zákazníka, spoľahlivé systémy čistenia odpadových vôd, cenovo výhodné a profesionálne – výhoda pre našich zákazníkov

DSC0004
Projekty / riešenia na kľúč

Prečo AWT?

Komplexné riešenia realizované odborníkmi


Moderná filozofia návrhu technológií


Zaujímavá cenová politika


Najnovšie projekty

  • Montáž jednotky na úpravu vody dokončená

    V novembri 2015 bola skompletizovaná montáž jednotiek na čistenie a úpravu vôd. Jednotky boli navrhnuté na recirkuláciu oplachovej vody z pokovovania a pre demineralizaciu vstupnej vody do výroby. Obe linky obsahujú kombináciu viacerých postupov čistenia. Pri čistení oplachových vôd bola použitá piesková filtrácia, aktívne uhlie, výmena iónov - katiónov a aniónov a nakoniec UV dezinfekcia. Demineralizačná linka pozostáva z pôsobenia aktívneho uhlia, zmäkčovania a reverznej osmózy. Výrobné linky sú plne automatizované a riadené centrálnym PLC. Súčasťou dodávky sú aj zásobné nádrže na znečistenú a čistú vodu.

  • Vákuová odparka EVA 25G inštalovaná u zákazníka

    Vákuová odparka EVA 25G, navrhnutá pre spracovanie vysoko agresívnych a korozívnych odpadových vôd z chrómovania, bola inštalovaná u zákazníka a spustená do prevádzky. Po spustení jednotka vyprodukovala zo silne znečistenej korozívnej odpadovej vody upravenú vodu vysokej kvality s obsahom Cr a Cr(IV), čo predstavuje výrazne nižšiu hodnotu ako sú miestne limity pre vypúšťanie alebo využívanie vody opäť vo výrobe.

Máte záujem o naše produkty alebo služby?
Napíšte nám